• seyfi dursunoğlu

  .
  seyfi dursunoğlu
  seyfi dursunoğlu
  seyfi dursunoğlu
  4 ... jimmy tudeski
 • film isimlerini tinerci ile değiştiriyoruz

  .
  hızlı ve tinerci 8.
  3 ... aiur
 • masayı donat diyen tip

  .
  masaya don atılmasıyla sonuçlanacak eylemler dizesidir.
  3 -1 ... mustafakesersever
 • dünden bugüne kayalık amcalarının hisleri

  .
  bunu burada uzun uzun konuşmak yerine olaya sosyolojik taraftan bakmak elzemdir, 40 li bir amcanın 50 lik bir amcayla o pozisyona nasıl geldiği irdelenmelidir.kaçtıkları neydi toplum baskısımı , sahiplenme duygusumu , yaşanabilcek daha değişik hazlar mı , olayın yaşandığı yer olarak kadıköy moda kayalıkları gibi gördüğüm mekan dayılara bir siper olmuş hazzın doruk noktaları için bir durak olmuştur.
  2 -1 ... mustafakesersever
 • bombeli dünya teorisi

  .
  bir emmeli gömmeli dünya teorisi değildir.
  3 ... yavuz ve unicorn
 • haluk levent

  .
  HALUK LEVENT: YEMEK YiYORUM

  TWiTTER ERGEN TAYFA:OHA ABi YA ADAM YEMEK YiYOR DAHA BÖYLE Bi iÇTEN ADAM GÖRMEMiŞTiM BEN SÜPER YAA

  tamam yeter amk bıkkınlık geldi.
  6 -1 ... evdeekmekyok
 • galatasaray a zencilerin doluşması

  .
  Senegal milli takımının hep dünya şampiyonu olması gerektiğini savunan tez.
  Dolayısıyla, çürümüştür.
  2 -1 ... unbd
 • sivrisinek

  .
  Şu sivrisinek sikici şirketler (raid...) tarafından bilimum reklamlarında "yavşak", "karaktersiz", "şerefsiz" olarak lanse edilen bu lanet hayvanların, aslında çok daha fazlası olduğu gerçektir...

  Hayvanlar aleminin yemin ediyorum "katıksız orospu çocukları"!

  Belgesellerde rastlıyorum ne hayvanlar var. Öylesine zekice yuvalar inşa ediyorlar, avlanırken envai taktikler geliştiriyorlar... Bunlar ne yapıyor? "Götlük"!

  Cenab-ı Allah seni böyle yaratmış, kan ile besleniyorsun, lafım olmaz. Doğanın kanunu bu ama sen bokunu çıkarttın artık sinek kardeş!

  Yatmışım yatağa, üzerime de pikeyi örtmüşüm ama tamamen değil. Ayaklarımı bilerek açıkta bırakmışım ki, ihtiyacın olan b rh + kanı al siktir git! Ama sen ne yapıyorsun? Kulağıma kulağıma sorti...

  Haa demekki neymiş, senin benimle kişisel bir sorunun varmış...

  Kuzey Kore'nin Amerika'nın kulağının dibinde vızıldadığı gibi sataşacaksın bana ama ben seni affedeceğim öyle mi?

  Affetmedim! Fakir sümüğü gibi yapıştırdım duvara! Bir de ne göreyim? Duvarda bir öbek muhtemelen benim olan b rh + kan... Ulan karnını doyurmuşsun ne boka kulağımın dibinde uçuyorsun?

  Cesedini bilerek kaldırmadım duvardan. Arkadaşların yavşaklığın sonucunun ne olacağını, asıl patronun kim olduğunu görsünler!

  Topyekün bir savaş ilan eder sülalecek saldırırsanız elimde teknolojik silahlarda var. Adını bilmiyorum ama mavi ışık saçıyor, içine giren sinekler 220 volt ile kızarıp ölüyorlar...

  Bu sizin için "haarp silahı" sayılır sevgili sinekler, boku yediniz.

  Bu arada bu aletin bir adı var değil mi? Bir ben bilmiyorum herhalde.

  "Yüksek voltajlı sivrisinek sikici" olabilir mi acaba?
  4 -1 ... aberystwyth
 • azerbaycan türkü gencin akitlere verdiği ayar

  .
  Azerbaycan türkü bir kardeşimizin ''azeriler ruslaşmaya başladı'' demesi üzerine verdiği ibretlik ayardır.
  azerbaycan türkü gencin akitlere verdiği ayar
  Siz hayırdır?
  Şimdi de azerbaycan türkleriyle mi aramızı bozacaksınız? Uğraşmadığınız bir o kalmıştı...
  10 -1 ... turkmen begi
 • aykut kocaman

  .
  takımın yerli futbolcuları değişirse fenerbahçe bu sıkıcı futboldan kurtulur. galatasaray'da yönetim adam gibi transfer yapınca geçen sezon küfürler yağdırılan tudor bu sezon taraftarın olumlu tezahürat yaptığı hocaya dönüştü. mesele hocadan ziyade futbolcular.

  kocaman'ın yedekten oyuna sokacağı adam yok. ilk 11'de oynattığı adamlardan ozan ve mehmet topal'dan o da memnun değil. herkes bunları oynatma diyor ama salih uçan hazır değil, mehmet ekici sakat.

  her mağlubiyette futbolculardan daha çok teknik direktörlere saldırılmasını manasız buluyorum. milyon dolarları alan ancak her seferinde diğerlerinden daha az tepki görerek sıyıranlar bunlar oluyor. ozan'a bu kadar para verilirken antrenmanda yürümesi büyük bir ihanet.

  beşiktaş bu kadroyla üst üste mağlubiyet alsa teknik direktör hatası denilebilir ancak galatasaray ve fenerbahçe'nin yedekte hazır ve kaliteli futbolcusu yok. bu sene en azından galatasaray ilk 11'de oynayan futbolcuları sağlam ancak fenerbahçe'nin ilk 11'ndeki yerli futbolcular ne galatasaray'da ne beşiktaş'ta oynayabilirler, hatta yedek olsunlar diye bile alınmazlar.

  alper potuk ve valbuena'nın oynadığı futbol fazlasıyla aldatıcı. diğerleri ise zaten ortada yoklar.

  alper potuk kanatta oynadığı zaman arkasındaki beki zor durumda bırakıyor. defansa gelebilecek hali yok.

  valbuena her yerden top alacağım derken hem takım arkadaşının maça katılmasına engel oluyor hem de sorumluluğu üstlenirken bu topa girmeyen tiplerin de işine yarıyor. özellikle mehmet topal, ozan, ismail ve dirar gibileri valbuena'nın istekli futbolu nedeniyle sorumluluk almıyorlar ve işlerine de geliyor. ayrıca valbuena'nın sadece ortaları iyi. çalım filan atana kadar savunma yerleşiyor ve fenerbahçe'deki diğer oyuncuları da durdurmuş oluyor.

  eğer yerli futbolcular değiştirilir takıma daha fazla sorumluluk alan futbolcular gelirse valbuena belki o zaman işe yarar ancak şu kadroda valbuena rakip defansın arasında kaybolmaktan, çaba gösteriyor denilen oyuncu olmaktan öteye gidemez. volkan şen'den iki farkı var; darbelere karşı 2 saat yerde yatıp oyunu soğutmuyor, duran toplarda tehlike oluşturuyor.

  takımda biraz oynama isteği olan futbolcu olsa da aykut kullanamasa diyeceğim ama oyuncuların sorumluluktan kaçtığı ortamda bu adam ne yapacak. oynatılmasın denilen futbolcuların yerine yedekten gelecek adam yok. yorumcuların en büyük ibneliği burada. topal ile josef veya ozan'ı yan yana oynatma diyenler o bölgede 'şunu oynat diyecek' adam bulamıyorlar.
  3 ... buzkutlesi
 • aykut kocaman

  .
  Bu adam istifa etmeliymiş neden?

  Çünkü Ozan-Topal orta sahası ile çıkmış. Yedeklere bakıyoruz. Ozan'ın yerine en iyi alternatif Atıf şeyşu amk. Atıf Şeyşu ile çıksa dakika 5'de vardar 1 yapsa burada ozan-topal orta sahası ile çıktı korkak diyeceklerin söyleyeceği söz şu "Gol yememen gereken maçta atıf ile başlıyorsun."

  Olum siz çok nankörsünüz valla bak.

  Dün çıktığımız kadro, geçen seneki kadro ile aynı. ısla var bir tek farklı ama ben geçen sezon şu topu oynadığımızı görmedim.

  Burada hata aykut kocaman'ın değil yönetimin. Ha şimdi ffp filan da hikaye. UEFA'dan elendin. Aziz 10 milyona 5 tane futbolcu alır bakın görün bekleyin. 2018'de seçim var. Ali Koç'u devirmek istiyorsa Fener'i şampiyon yapmak zorunda. Eee, ne olacak? Transfer yapacak.

  Hafta kaç. Üç amına koyim üç.

  Aykut Kocaman mı suçlu?

  ikinci yarı yine 17/16 yaparak şampiyon olur şu takım ama yine olan Aykut'a olacak.

  Kimse de demiyor ki sen 10 numarayı 2. hafta getirdin şu takıma. Teknik direktörün sırf adam geç geldiği için adamın ismini avrupa kupasına yazdıramadı. Eksik çıktı. 2 hafta önce alsan Zenitle maça çıkmamış adamı alacaktın, takır takır oynatacaktı Aykutta.

  Aziz Yıldırım'ın suçunu bu adam çekiyor. Yıllardır hep aynı şeyler amk.

  Aykut Kocaman olmasa Fenerbahçe bu sezon kimseyi getiremezdi başa, takımda 20 tane çöp var, transferler eylül olmuş bitmemiş. Kim gelir amk şu takıma? Gelse ne oynatabilir?

  Önce eldeki malzemeye bakacaksın sonra aşçıya küfür edeceksin. Eldeki malzeme çok güzeldi aşçı kötü bir şey mi yaptı? Aksine geçen seneki malzeme ile geçen sene yediğin yemeklerden daha güzelini koydu önüne.

  Volkan Demirel hastalığı hariç hatası yok Aykut'un, çıkarın bunu aklınızdan. Volkan Demirel'de ısrarcı olmasa belki 6 puandaydık şu an. Orası ayrı.

  Ekici oturur, Gulyano alışır. Yönetimde üstüne düşeni yapar forvete bir adam bulursa bugün "aykut istifa len mq" diyenler "Kocaman gurur" diye çığrımaya başlar.
  4 -3 ... tinerci terbiyecisi
 • swinger

  .
  Nevşehir nedir amk haha.
  4 ... golgebeyi
 • şuan da sevişemeyen yazarlar

  .
  http://st2.myideasoft.com...2.jpg?revision=1436286415
  9 ... worst behaviour
 • instagram çiftleri

  .
  #her#bi#şeyim#aşkısı#lovely#day#çünkü#çok#aşığız#çok#mu#çok#seviyoruz#bokunu#mu#çıkardık#ne#abv#bizim.
  1 ... dilberortayli
 • uefa

  .
  trabzonspor'un dertlerini dinlemekle görevli psikolog.

  Düşünsenize UEFA'sınız ve sürekli aynı takım gelip aynı takımı şikayet ediyor size. "La oğlum git" diyosunuz, "saçmalama, yeter" diyosunuz, kovuyosunuz ama her seferinde geliyo. Ben UEFA olsam buna bi sınırlama getiririm. Koskoca UEFA, Trabzon'un şikayetleriyle uğraşıyor sürekli. Hatta UEFA günlük toplantıları şu şekilde açılıyor olabilir: "Evet bugün de UEFA olarak günlük işlerimizi yapmak üzere toplandık. Malum takımdan şikayet var mı bugün? Var. Tamam önce onu halledelim, sonra diğer gündem maddelerimize geçebiliriz."
  3 ... vaktisiir
 • yağ kuyruğu hikayesi

  .
  geçenlerde çalıştığım firmada sevdiğim ama yarım akıllı olan (gerçekten saf arkadaştır) bir işçi bana gelerek telefonundaki facebook tan bir paylaşım gösterdi.

  paylaşım ak çomarlar tarafından yapılmıştı.

  2 fotoğraf üst üste.

  üstte yer alan fotoğrafta 1975 yağ kuyruğu yer almakta.

  altta yer alan fotoğrafta yine aynı yerde bu sefer iphone kuyruğu yer almakta.

  ve alttaki açıklama cehape döneminde yağ kuyruğuna giren halk şimdi iphone almak için kuyruğa giriyor. milletimizin nereden nereye geldiğinin kanıtıdır. blabla..

  ben bunu gösteren arkadaşa

  -yıl 1975. bir sene önce ne olmuş biliyor musun diye sordum?

  Tabii ki 80 sonrası doğan biri ama ben de öyleyim. Mal mal bakınca.

  - kıbrıs savaşı

  dedim. Baktım hala anlamıyor. Amerikan ambargosu dedim. Baktım bozuldu. istediği sonucu alamadı. (kafa böyle bunlarda gerçeğin ne olduğu önemli değil çünkü)

  -Sonra dayanamadım ekledim. o 1975 yılında o ambargoyu koyan abd nin sattığı telefonu alıyorlar...

  Kapiş?

  Tabii ki anlamadı o zaman ile bu zaman arasındaki farkı.

  cebinde iphonu,

  kuzey ormanlarında havalanı

  karadeniz kıyısında 3. köprüsü var onun..

  heheeeyytt bee dünya onu kıskanıyor.
  5 -1 ... scorpioraptor
 • türkiye de oy vermeye değer bir partinin olmaması

  .
  Çıktığı yeri beğenmemek denmiş ama çıktığım yer kötü olsa bile sen kötüsün diyemiyeceksem ne anlamı oy vermenin devlet olmanın falan yaşayalım medeniyet yokmuş gibi.
  2 ... mustafakesersever